O nas

Pływanie to nasza pasja , jesteśmy zgraną paczka licencjonowanych instruktorów dla których życie bez sportu nie ma sensu. Praca z dziećmi daje nam dużą przyjemność. Z niczym nie można porównać wyrazu twarzy zadowolonego i dumnego z siebie dziecka. Cechuję nas młodość i energia, ale również wiedza i doświadczenie zyskane w wieloletniej pracy z najmłodszymi adeptami pływania. Jesteśmy dumni z tego co robimy!

Jak uczymy?

Nauka pływania – na nią nigdy nie jest za późno. Zajęcia organizowane są dla każdego niezależnie od wieku i umiejętności Prowadzimy naukę pływania na wszystkich poziomach zaawansowania (początkujący, średnio zaawansowany, doskonalenie). Mamy świadomość, ze każdy z nas jest inny, dlatego staramy się w taki sposób realizować zajęcia, aby dla każdego były one jasne i zrozumiałe. Dostosowujemy ćwiczenia do wieku i stopnia zaawansowania ćwiczących, tak żeby były one ciekawe i różnorodne. Każdego oswoimy z wodą!!!! Jako akademia zapewniamy niezbędny sprzęt pływacki taki jak: deski, makarony, zabawki ,płetwy. Akcesoria te są bardzo pomocne w nauce pływania.

Dominik Sendor

Absolwent AWF Kraków na kierunku wychowanie fizyczne, specjalność trener przygotowania motorycznego, absolwent PWSZ Tarnów specjalizacja gimnastyka korekcyjna, instruktor pływania ratownik WOPR, kurs KPP. Cechuje go optymizm i cierpliwość. Z poczuciem humoru i odpowiednim podejściem do najmłodszych i dorosłych.